STREFA PRYSZNICA. Czyli co nowego w łazience.
18:30 do 22:00 - 28/11/2019
MR STUDIO Projektornia Warszawa Get directions

STREFA PRYSZNICA to nasz subiektywny przegląd nowych i funkcjonalnych rozwiązań w przestrzeni kąpielowej.

Zupełnie nowe odpływy liniowe i brodziki wpuszczane w posadzkę wprowadzają nieco świeżości w projekty przestrzeni prysznica. Pozwalają też zachować spójność kolorystyczną z bateriami w nowych wykończeniach PVD. Wymagają jednak pewnej uwagi w trakcie tworzenia projektu. Opowiemy, co trzeba wiedzieć i na co zwrócić uwagę przy projektowaniu prysznica z odpływem liniowym.

Przedstawimy również kilka bardzo funkcjonalnych rozwiązań podtynkowych baterii prysznicowych, o bardzo różnych, ale zawsze ergonomicznych sposobach sterowania wodą. Opowiemy, co trzeba wiedzieć, by właściwie umieścić je w projekcie. Omówimy kwestię nowych wykończeń armatur łazienkowych. Co się z tym wiąże i z czym trzeba się liczyć. Zaprezentujemy różne prysznice górne. Przy okazji przekażemy odrobinę wiedzy technicznej, która przyda się zawsze, gdy będziecie projektować prysznic z bateriami podtynkowymi.

Zaprezentujemy kilka nowych kabin prysznicowych z okuciami w kolorach.


Poza wiedzą na naszych gości czekać będzie smaczne jedzenie, równie dobre napoje i nasz zespół :)

UWAGA:

Każdy z naszych gości otrzyma pendrive z opracowaną przez nas broszurą w formacie pdf. Znajdą się w niej wszystkie informacje przedstawione na spotkaniu i jeszcze więcej. Będzie to przydatna "ściąga" w procesie tworzenia projektu łazienki.

 

Organizator

Szczegóły rezerwacji

Wyślij do

Location

Udostępnij