Co nowego w łazience?
19:00 do 22:00 - 05/09/2019
MR STUDIO Projektornia Warszawa Get directions

CO NOWEGO W ŁAZIENCE? Czyli subiektywny przegląd nowych i funkcjonalnych rozwiązań w przestrzeni kąpielowej.

Dziesiątki producentów, tysiące produktów. Jak wybrać z tego ciekawe, zaskakujące, ale przy tym dobrze zaprojektowane i funkcjonalne rozwiązania? Jak nadążać za nowymi technologiami, które producenci coraz odważniej wprowadzają na rynek? Jak umiejętnie wprowadzać te rozwiązania do projektów? Które materiały są praktyczne, a które tylko dobrze wyglądają? Jak się w tym wszystkim połapać i nie zwariować?

Na początek przyjść na szkolenie do MR STUDIO!

W trakcie około dwugodzinnego spotkania przedstawimy nasz subiektywny, autorski przegląd produktów i rozwiązań wartych zainteresowania.

 

Szkolenie podzielone będzie na kilka części:


Strefa umywalki:

Przedstawimy zupełnie nowe umywalki w całkowicie nowych wykończeniach. Przy okazji opowiemy o materiałach, z których są wykonane. Ich cechach, użytkowaniu i różnicach między nimi. Pokażemy kilka niecodziennych produktów wartych zapamiętania.

Zaprezentujemy nowe baterie w rozmaitych wykończeniach. Wyjaśnimy, czym różnią się powłoki PVD od innych wykończeń. Pokażemy niecodzienne, ale bardzo funkcjonalne nowe armatury.

Powiemy jak dobierać baterie i umywalki, by uzyskać praktyczne rozwiązania.


Strefa prysznica

Zupełnie nowe odpływy liniowe i brodziki wpuszczane w posadzkę wprowadzają nieco świeżości w projekty przestrzeni prysznica. Pozwalają też zachować spójność kolorystyczną z bateriami w nowych wykończeniach PVD. Wymagają jednak pewnej uwagi w trakcie tworzenia projektu. Opowiemy o wszystkim, o czym powinniście wiedzieć w tym temacie.

Przedstawimy również kilka bardzo funkcjonalnych rozwiązań podtynkowych baterii prysznicowych, o bardzo różnych, ale zawsze ergonomicznych sposobach sterowania wodą. Opowiemy, co trzeba wiedzieć, by właściwie umieścić je w projekcie. Przy okazji przekażemy odrobinę wiedzy technicznej , która przyda się zawsze, gdy będziecie projektować prysznic z bateriami podtynkowymi.

Zaprezentujemy kilka nowych kabin prysznicowych z okuciami w kolorach.


Strefa wanny

Wanna stalowa, akrylowa czy może wykonana z kompozytu mineralnego lub kompozytu typu solid surface? Wytłumaczymy, czym różnią się te materiały i jak sprawdzają się w praktyce. Wszystkie będzie można porównać i sprawdzić na żywo.

Zaprezentujemy najlepsze i najciekawsze rozwiązania baterii wannowych, w tym najświeższe nowości. Opowiemy, których rozwiązań najlepiej unikać, a które wymagają szczególnej uwagi.


Strefa oświetlenia

Właściwe oświetlenie lustra i całej przestrzeni łazienki odgrywa kluczową rolę w stworzeniu funkcjonalnej łazienki. To banał, ale szalenie istotny, o którym czasem zapominamy.

Przypomnimy najważniejsze informacje o technice oświetleniowej. Pokażemy jak parametry światła wpływają na wygląd materiałów wykończeniowych łazienki. Opowiemy, jakie rodzaje opraw najlepiej sprawdzają się w łazience. Wytłumaczymy, jak uniknąć błędów w doborze oświetlenia w łazience. Zaprezentujemy kilka zaskakujących nowości "oświetleniowych".


Poza wiedzą na naszych gości czekać będzie smaczne jedzenie, równie dobre napoje i nasz miły zespół :)

UWAGA:

Każdy z naszych gości otrzyma pendrive z opracowaną przez nas broszurą w formacie pdf. Znajdą się w niej wszystkie informacje przedstawione na spotkaniu i jeszcze więcej. Będzie to przydatna "ściąga" w procesie tworzenia projektu łazienki.

Organizator

Wyślij do

Location

Udostępnij