MR STUDO PROJEKTORNIA

Projektornia została stworzona, aby wspierać architektów i projektantów na wszystkich etapach realizacji wyposażenia wnętrz – od koncepcji i projektu technicznego przez dobór materiałów i urządzeń, po ich zakup i dostawę.

Projektornię tworzą zarówno doświadczeni architekci jak również profesjonalny zespół handlowy. Dzięki temu, współpracującym z nami projektantom możemy zapewnić pomoc potrzebną przy doborze wszelkich elementów wyposażenia wnętrz, a następnie zagwarantować ich zakup na wyjątkowo dogodnych warunkach.

Nasi partnerzy otrzymują od nas wsparcie w postaci profesjonalnych warsztatów i szkoleń z zakresu materiałów i elementów wyposażenia. Pomagamy w zdobywaniu wiedzy na temat ciekawych, innowacyjnych rozwiązań stosowanych we wnętrzach i oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru wszystkich elementów wyposażenia.

Specjalizujemy się zarówno w obsłudze indywidualnych projektów wnętrz prywatnych, jak również współpracujemy z firmami wykonawczymi i inwestorami przy realizacji dużych projektów inwestycyjnych.

OFERTA

Współpracującym z Projektornią architektom i projektantom wnętrz oraz ich klientom oferujemy możliwość zakupu na korzystnych warunkach wielu materiałów i elementów wyposażenia znanych producentów. Oferujemy między innymi:

 • ceramikę łazienkową
 • kabiny prysznicowe, brodziki, wanny
 • armaturę łazienkową i kuchenną, prysznice
 • płytki ceramiczne, gresy
 • płyty i płytki z betonu architektonicznego
 • farby, tynki dekoracyjne§  grzejniki
 • oświetlenie

Współpracujemy również z producentami mebli i szkła, oferującymi pełen zakres produktów wykonywanych na wymiar i zapewniającymi ich profesjonalny montaż.

Naszym znajomym oferujemy pełny dostęp do sprawdzonych producentów.

STUDIO PROJEKTORNIA

Nasza siedziba w Warszawie, na terenie Fortu Mokotów przy ul. Racławickiej 99, już funkcjonuje. To miejsce stworzone dla architektów i projektantów. Do pracy, spotkań z inwestorem, warsztatów, szkoleń i wszelkich wydarzeń związanych z projektowaniem.

Na miejscu oddajemy gościom do dyspozycji ogromną ilość próbek produktów wyposażenia wnętrz i materiałów wykończeniowych, nie tylko tych będących w naszej ofercie. Zależało nam na tym, by jak najwięcej materiałów można było dobrać w jednym miejscu, bez niepotrzebnego szukania.

Na miejscu prezentujemy:

 • Armaturę i ceramikę łazienkową,
 • Próbki farb wewnętrznych i dekoracji ściennych,
  Ponad 100 próbek fornirów, płyt laminowanych, płyt MDF, HPL
  Próbki kamieni naturalnych, konglomeratów, próbki szkła, podłogi drewniane.
 • Płyty i płytki z betonu architektonicznego
  Gresy, glazura i terakota uznanych na rynku producentów.
  Katalogi większości obecnych na rynku producentów ceramiki łazienkowej, armatury, grzejników, kabin prysznicowych i innych elementów wyposażenia wnętrz.

WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do kontaktu architektów , projektantów i dekoratorów wnętrz.

Naszym znajomym zapewniamy atrakcyjne warunki i zasady współpracy.

SZKOLENIA

W Projektorni, siedzibie firmy MR Studio, organizujemy szkolenia, warsztaty i prezentacje dotyczące zarówno produktów, będących w ofercie naszej firmy, jak i innych tematów dotykających problematyki projektowania wnętrz.

Współpracującym z nami projektantom i architektom oferujemy możliwość zorganizowania spotkań dotyczących interesujących ich zagadnień z udziałem przedstawicieli producentów, specjalistów różnych branż, wykonawców i t.p.

Wszystkie spotkania odbywają się z naszym czynnym udziałem i pod naszą opieką, dzięki czemu dostosowane są do potrzeb naszego środowiska. Żadnych prezentacji historii firm i marketingowych opowieści. Same merytoryczne, przydatne informacje!
Część szkoleń prowadzimy sami. Wszystko dzięki temu, że Projektornię tworzą architekci dla architektów.

W sprawie szczegółów szkoleń, warsztatów i innych spotkań zapraszamy na nasz profil na Facebooku.
Nasi znajomi na FB mają ponadto możliwość pobrania mnóstwa materiałów, przydatnych w procesie projektowania wnętrz.

KONTAKT

Projektornia
Fort Mokotów
ul. Racławicka 99
02-634 Warszawa

projektornia@mr-studio.com.pl

tel. +48 501 053 706